Tomáš Pírek bral ve Valu stříbro

V sobotu 7. dubna jsme zajížděli do Valašského Meziříčí na turnaj pořádaný Českým svazem stolního hokeje. Byl, již čtvrtý a poslední turnaj série grand prix a sjelo se na něj největší počet hráčů  ( celkem 36 ). Bohužel na turnaj jsme nezajížděli v nijak početné sestavě, bylo nás pouze sedm. Ale měli jsme v sestavě poprvé na turnaji Františka Krahulce, který nás příjemně překvapil. Vůbec se ničeho nebál, hrál jako opravdový šprtcový profík.

Náš největší úspěch na turnaji zaznamenal v žácích Tomáš Pírek, který tak po turnaji ve Vsetíně bere jednu bednu za druhou nyní to bylo velice těsné a mohl být tak kov nejcennější. Ale i po absenci Lukáše Kováře a Ondry Orsága je to super, že tak v silné konkurenci se Tomáš výborně umístil. Mistr republiky Michal Ščerba bral pouze bronz, což sám podotkl „Myslel jsem, že budu první“.

Celkově se nám tak moc nedařilo nejlépe dopadl předminulý vítěz Karel Laštovica, který skončil na celkovém devátém místě. Lukáš Manina, i když sám říkal, že to byl velice špatný výkon tak přesto se kvalifikoval do republikového turnaje ČSSH.

CELKOVÉ VÝSLEDKY 4. TURNAJE CSSH

KONEČNÉ POŘADÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2017/2018

Sdílej a podporuj!