Další výhra v soutěži družstev

V sobotu 17. března 2018 se u nás ve Vsetíně konalo další kolo soutěže družstev pod hlavičkou ČSSH. Naším soupeřem nyní byl klub ze Zábřehu. Je to velice silný klub s dlouholetou tradicí, který velice dobře zná, jak hrát tuto soutěž. A hlavně bylo jim co od minule oplácet. Byly to poslední dvě kola soutěže družstev před finálovým turnajem, na který budeme cestovat do Střelic u Uničova (12. května 2018).

Naše sestava proti Zábřehu byla nyní oslabena o Dana Filu stříbrného z turnaje Šprtec tour ze Vsetína. Sestava Vsetínských Jokers: Karel Laštovica, Lukáš Kovář, Lukáš Fojt, Jaroslav Laštovica, Ondřej Orság.

Bohužel jsme šli do těchto dvou zápasů s tím, že je musíme oba dva vyhrát. To se bohužel nestalo, protože hned ten první zápas jsme prohráli. Velkou nervozitu měl jeden z nejlepších hráčů Lukáš Fojt, který dva zápasy prohrál a jeden pouze remizoval. Ve výborném světle se ukázal opět Lukáš Kovář, který tak ukázal, že jeho výsledky vynikající výsledky nejsou náhodné. A Lukášova bilance v 1. zápase byla tři výhry a jedna remíza. No tím se dá pouze říct, Lukáš Kovář byl jednoznačně našim tahounem.

1. KOLO, VSETÍN JOKERS  –  KSH SEVER ZÁBŘEH       4 : 5

Do druhého kola jsme nastoupili s tím, že bychom chtěli druhé kolo vyhrát. Karel Laštovica po domluvě s Lukášem Fojtem, který již sám nechtěl moc hrát, protože jeho vinou jsem v první kole prohráli. Základní sestava byla následující Lukáš Kovář, Karel Laštovica a Ondřej Orság. Po první směně jme hráli vyrovnanou sérii 1:1, ale pak přišla druhá a ta ukázala jakou máme vůli po vítěství, všichni tři vyhráli a stav byl 4:1. A tento náskok jsme, už nepustili. Výborně zahrál kapitán týmu Karel Laštovica, který dvakrát deklasoval největší hvězdu soupeřova týmu Davida Pelikána. Lukáš Kovář nebyl ani jednou střídán odehrál všech osm zápasů.

2. KOLO, VSETÍN JOKERS  –  KSH SEVER ZÁBŘEH       7 : 4

Bilance hráčů Vsetín Jokers:

Lukáš Kovář 6 – 1 – 1
Karel Laštovica 4 – 2 – 1
Ondřej Orság 1 – 0 – 3
Lukáš Fojt 0 – 1 – 2
Jaroslav Laštovica 0 – 0 – 2

VÝSLEDKY DRUŽSTEV ČSSH: VSETÍN JOKERS – KSH SEVER ZÁBŘEH

Sdílej a podporuj!