Konečně výhra družstev v ČSSH

Zápasy družstev v roce 2018 byly zahájeny. Třetí kolo zápasů družstev, které se konalo, již 6. ledna 2018. Zápasy se hrály u nás na Vsetíně a našim soupeřem byly Střelice u Uničova, s kterými jsme si proti sobě dali dvojzápas. Se Střelicemi u Uničova jsme měli, už jednu porážku s jejich domácího prostředí a ani jsme tam nebyly v té nejsilnější sestavě dokonce musel hrát Jaroslav Laštovica ml., pak dále kapitán Karel Laštovica a nakonec rodinou sestavu doplnil Jaroslav Laštovica st.. Bohužel se moc nedařilo a asi trochu té nervozity. No a nakonec s toho byla bohužel prohra 6 : 2.

Na Vsetíně se sešla velice silná sestava, tak že kapitán Karel Laštovica nevěděl jak to má vůbec složit. A ani se mu nikdo nedivil, ale nakonec starteři byli: Dan Fila, Karel Laštovica, Lukáš Kovář, jako náhradník, pak Jaroslav Laštovica st..

1. KOLO, VSETÍN JOKERS  –  TJ SOKOL STŘELICE   4 : 7  

Do prvního kola nastoupili hosté ze Střelic velice aktivně a po dvou směnách si zařídili vedení 4 : 1. Ovšem jsme nechtěli odevzdat nic zadarmo a ve třetí směně se nám povedlo díky dvou výhrám snížit stav na 5:3. Ovšem třetí směna patřila znovu střelickým hráčům a první kolo skončilo vítězstvím 7 : 4 pro Střelice u Uničova.

2.KOLO, VSETÍN JOKERS  –  TJ SOKOL STŘELICE   10 : 1

Po přestávce na oběd turnaj pokračoval druhým kolem. Ale pozor, na soupisku byl dopsán Lukáš Fojt a tak pro druhé kolo byla sestava následující: Karel Laštovica, Dan Fila, Lukáš Fojt a náhradníci byli Lukáš Kovář a Jaroslav Laštovica. Po první směně bylo skóre 1 : 1, ovšem druhá směna se nám vydařila na jedničku a třemi výhrami jsme si udělali náskok 4 :  1. Tímto výsledkem jsme se, nenechaly uchlácholit a podobným tempem jsme navýšily skóre na 7 : 1. A tím jsme si zajistily výhru, ještě před začátkem 4. směny. Ani v poslední směně jsme se ovšem nezastavily a zdecimovaným Střelicím jsme udělily  další 3 lekce. Konečný výsledek druhého kola byl tedy 10 : 1 pro Vsetín Jokers.

VÝSLEDKY DRUŽSTEV ČSSH: VSETÍN JOKERS – TJ SOKOL STŘELICE

VIDEA ZE ZÁPASU VSETÍN JOKERS – TJ SOKOL STŘELICE

FOTO ZE ZÁPASU VSETÍN JOKERS – TJ SOKOL STŘELICE

Sdílej a podporuj!