Michal Ščerba s Ondrou Orságem dobyli černou Ostravu.

V sobotu 2. prosince jsme vyrazily na 2. turnaj série šprtec tour, který se konal v Ostravě – Vítkovicích na stadiónu ( bohužel na kopanou ). Na tento turnaj nás jelo o něco více, než na předchozí do Dobré. A to hned ve čtyřech hráčích, nechyběla naše stálice Lukáš Manina a pak legenda Lukáš Fojt a dále oceněný good trophy Michal Ščerba, a nakonec Ondra Orság.

Bohužel turnaj se zde odehrál ve velice stísněných prostorech co tomuto sportu moc nevyhovuje, když vrážíte do soupeře na druhém stole. Ale i přesto jsme sem jeli bojovat o ty nejvyšší příčky a to se nakonec povedlo. Hlavně Michalu Ščerbovi, který tak opět ukázal co v něm je a vybojoval první místo v kategorii starších žáků první místo a hned na bedně za ním na druhém místě stanul Ondra Orság, který se celou dobu držel bez prohry, až do pátého kola.

V mužích jsme nastoupily ve dvou hráčích Lukášem Maninou a Lukášem Fojtem, který se jako jediný zúčastnil 1. turnaje v Dobré u Frýdku-Místku a skončil celkově na třetím místě. Lukáš Manina, už je také otrkaný hráč, který je také být na těch nejvyšších místech, ale v Ostravě mu moc nepřálo a jak sám říkal “ Ostravě se mi nikdy moc nedařilo „. A tu samou zkušenost má i Lukáš Fojt nejlépe v dějinách v Ostravě s končil při sérii šprtec tour ve druhé desítce. Takže páté místo místo celkově je pro něj super výsledek.

Ale určitě budeme chtít výsledky vylepšit a to na nejbližším turnaji, který budeme pořádat my, Vsetín Jokers. A to na Vsetíně na ZŠ Trávníky, v sobotu 17. února 2018. A tím se klub těší na všechny hráče nejen z Valašska, ale z celé České republiky.

Účast z Valašska bude velká nejen ze Vsetína, ale i z Valašského Meziříčí, ze severu i z jihu přijedou.

CELKOVÉ VÝSLEDKY KE STAŽENÍ

PRŮBĚŽNÉ CELKOVÉ POŘADÍ ŠPRTEC TOUR

 

Sdílej a podporuj!